Celé riešenie je postavené na bezdrôtovej technológii. Bezdrôtové moduly sa vkladajú pod vypínače, alebo priamo do nich. Je na klientovi akú verziu si vyberie. Veľkú časť protokolov ma implementovanú aj priamo server  iControl a nie je potrebné dokupovať žiadne prídavné moduly. Takýmto spôsobom ovládame napr. priamo rolety, žalúzie SOMFY.

Klientovi všetky komponenty integrujeme do prostredia Homekit(aplikácia Domácnosť). Celé riešenie vieme postaviť už do 14dní. S našimi zariadeniami môžete kedykoľvek a odkiaľkoľvek kontrolovať a ovládať napríklad osvetlenie, kúrenie, zabezpečenie domu (pohybové PIR senzory, IP kamery, alarm, atď), elektrické žalúzie a rolety, rôzne senzory (teplota, vlhkosť, intenzita svetla, CO2), meranie spotreby elektrickej energie a v podstate akýkoľvek elektrický prístroj v dome a domácnosti.

 • Ovládanie

  Systém iControl je ovládateľný prostredníctvom tabletu „iPad“, telefónu „iPhone“ alebo jednoduchých diaľkových ovládačov. Aplikácia je kompatibilná s operačným systémom „Android“.
 • ovladanie
 • teplota
 • Teplota

  Teplotné čidla vynikajú nielen jednoduchou inštaláciou, každé 2 minúty dokážu prinášať aktuálnu teplotu a vlhkosť. Monitorovanie je prepojené prostredníctvom grafov, kde získate aktuálne údaje o teplotách, ako aj historický vývoj. Umiestnenie čidla je len na rozhodnutí užívateľa.
Dodávané riešenie navrhujeme a testujeme v zložitých klimatických podmienkach. Jedno teplotné čidlo je umiestnené v mraziacom boxe, druhé čidlo je ponorené na dne jazera.
Author's imageStanoCTO & co-founder iControl
 • Spotreba

  Systém iControl umožňuje meranie elektrickej energie celého objektu, ako aj individuálnych bodov. Spotrebu dokážeme zobraziť v aktuálnych aj celkových hodnotách. Prehľadný vývoj spotreby prinášajú integrované grafy.
 • spotreba
 • svetlo
 • Osvetlenie

  Ponúkame niekoľko možností regulácie osvetlenia. Od najjednoduchšieho riešenia, ako je výmena žiarovky až po implementáciu modulu pod vypínač. Osvetlenie dokážeme nielen vypínať a zapínať, ale aj meniť jeho intenzitu, či naprogramovať svetelné scény.
 • Detektory

  PIR detektory pohybu v prípade neprítomnosti slúžia nielen ako alarm, ale dokážu aj automaticky spínať vonkajšie, či vnútorné osvetlenie, ak sa nachádzajú osoby v objekte. Bezdrôtové magnetické kontakty monitorujú otvorenie dverí aj okien. Pri každom snímači je možné zobraziť časovú informáciu o poslednej aktivácii. Bezdrôtový detektor dymu dokáže užívateľa upozorniť na hroziace nebezpečenstvo požiaru.
 • detektory